Ulthera beautemaster 25 Kasım 2021

Ulthera

Ulthera

Cildimiz 30’lu yaşların ortalarından itibaren yer çekimine yenik düşmeye başlar. Bunun nedeni, 30’lu yaşlardan itibaren cildimizdeki kollajen üretiminin azalmaya başlaması dahası cildin elastikiyetini ve gerginliğini sağlayan güçlü bağ dokusunun zamanla zayıflamaya başlamasıdır. Bu deformasyonlar, müdahale edilmediği takdirde gözle görülür bir hal almaya başlar akabinde cildi gevşemeye başlayan kişi olduğundan çok daha yaşlı ve yorgun görünür. Böyle bir durumda ihtiyaç duyulan uygulamalardan biri ameliyatsız yüz ve boyun germe uygulamasıdır. Böylelikle hem ameliyatın uzun ve yorucu iyileşme sürecine dahil olunmaz hem de kısa sürede etkin sonuç alınır. Üstelik günümüz teknolojileri artık ameliyatsız yüz ve boyun germe söz konusu olduğunda tek seanslık güvenilir, konforlu ve etkin seanslar sunabiliyor.

Söz konusu cilt yenileme, gençleştirme, germe veya toparlama olduğunda eminim birçok kişi “tek seanslık tedavi, tek seansta gelen gençlik” gibi birçok slogan duymuştur. Peki, tek seansta gerçekten gençleşmek, zamana meydan okumak, cildi toparlamak ve dahası olduğundan daha genç görünmek mümkün mü?

Belki bundan birkaç yıl önce bu sözler kucağa bir miktar hayal gibi geliyor olabilrdi. Ancak günümüz medikal teknolojileri artık bu tür sözler hayal değil, tam tersi en kabul edilebilir ve uygulanabilir gerçeğimiz oldular. Öyle ki her geçen gün daha da gelişen medikal teknolojiler sayesinde neredeyse her ay bir yeni enerji bazlı cihaz piyasaya çıkıyor. Bu bazı kesimlerde “aynı uygulamaların farklı isimlendirilmesi” gibi lanse edilse veya bu tür bir yargıya inanılsa da içimiz rahat bir şekilde güvenerek söylüyoruz ki gerçek distribütöründen aldığınız sürece her cihazın yüzde ve vücutta hizmet ettiği ayrı alan ve sonuç söz konusu.

Medikal teknolojilerle ilgili bu uzun girizgah belki bir klinik sayfasında görmeye çok da alışkın olmadığınız bir durum olabilir. Ancak söz konusu Ameliyatsız Yüz Germe uygulamalarından biri olan Ulthera olunca, öncesinde medikal cihazların öneminden bir kez daha bahsetmek istedik.

Ulthera nedir, ne işe yarar?

Ulthera uygulaması, klinik ortamda yapılan oldukça etkin ve yüksek hasta memnuniyetinin sağlandığı bir ameliyatsız yüz germe uygulamasıdır. Ciltteki kollajen üretimini destekleyerek cildin daha sıkılaşmasını ve gerginleşmesini sağlamaktadır. Ultra sound dalgaları sayesinde cildin kendini toparlamasına ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olan Ulthera uygulaması tek seanslık bir tedavi yöntemidir. İşlem, sadece kollajen üretimini desteklemekle kalmaz aynı zamanda ciltteki bağ dokuyu güçlendirerek de cildin daha gergin bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Gıdı, yanak, alın, göz çevresi, dekolte bölgesi gibi vücudun pek çok yerinde güvenle kullanılabilen Ulthera veya bilinen bir diğer adıyla Ultherapy uygulamasının sağladığı etkiler ortalama 18 ila 24 ay arasında devam etmektedir.

Ultherapy Uygulaması hakkında
5 soru, 5 cevap;

Seans süreleri uygulama yapılacak alana ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Etkin bir ultra sound tedavisi olan Ultherapy uygulamasının seansları ortalama 30 ila 60 dakikalık sürelerde tamamlanmaktadır.

Cildinde elastikiyet kaybı ve gevşemelerden şikayet eden, cilt toparlamasına ihtiyaç duyan; dekolte, yüz ve boyun bölgesinin daha gergin ve genç görünmesini isteyen her kadın ve erkek Ultherapy uygulaması için uygun birer adaydır.

Güvenilir ve konforlu bir uygulama olan ameliyatsız yüz ve boyun germe işlemlerinden biri olan Ultherapy uygulamasının bilinen ağır bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Yüksek hasta memnuniyeti sağladığımız etkin bir Ultherapy seansı klinik ortamda ortalama 30 ila 60 dakika arasında tamamlanmaktadır. İşlemden sonra hastalarımız rahatlıkla günlük rutinlerine devam edebilir, sosyal hayatlarına dönebilirler. İşlem sonrası klinikte müşahade altında kalmaya veya evde dinlenmeye gerek yoktur.

Ultherapy uygulaması temelde, ultra sound teknolojisi ile çalışan bir uygulamadır. Cilt altına fokuslanarak kontrollü termal hasar oluşturan Ultherapy, ciltteki kollajen üretimini tetikleyerek bağ dokuları güçlendirir. İşlem oldukça güvenlidir. Cilt altında termal olarak kontrollü hasar oluşturulurken cilt yüzeyinde herhangi bir hasar oluşmaz. Konforlu bir uygulama olan Ultherapy, daha gergin ve genç bir görünüm isteyen hastalar için ideal uygulama

Eğer siz de cildinizdeki gevşemelerden şikayet ediyor ancak ameliyatsız bir yöntem arıyorsanız Ultra sound enerjisiyle çalışan Ulthera tam size göre olabilir! Ulthera uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi ve randevu için klinik iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir veya sosyal medya hesaplarımızdan bize yazabilirsiniz. Uzmanlarımıza merak ettiklerinizi iletebilir, Ulthera randevusu oluşturabilirsiniz.

Ameliyatsız yüz ve boyun germede etkin, yüz güldüren sonuçlar veren Ulthera uygulaması, güvenilir lifting uygulamalarından biri olmayı uzun yıllardır sürdürüyor.

Doğru hasta seçimi ve kişiye özel tedavi protokolü ile ortalama 10 yaş daha genç bir görünüm elde edilmesine yardımcı olan güvenilir, konforlu ve yüksek hasta memnuniyeti sağlanan 6D Star Askı Uygulaması ile zaman ilerlese dahi daha genç bir görünüme kavuşmak veya bu görünümü korumak mümkündür.

6D Star Askı Uygulaması ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için klinik iletişim numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilir; merak ettiğiniz soruları uzmanlarımıza sorarak 6D Star Askı Uygulaması uygulaması için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Unutmayın! Küçük bir dokunuşla, siz de daha genç ve dinamik bir görünüme, daha belirgin bir yüz ovaline sahip olabilirsiniz. Güvenilir ve konforlu bir uygulama olan 6D Star Askı Uygulaması ile ortalama 10 yaş daha genç görünmek için hemen bugün, kendiniz için harekete geçin.