6D Star Askı Uygulaması beautemaster 25 Kasım 2021

6D Star Askı Uygulaması

6D Star Askı Uygulaması

Daha genç görünümün her geçen gün daha da önemli olduğu, artık pek çok kişinin kırışıklığa ve sarkmaya meyilli hale gelmiş cilde tahammülünün kalmadığı günümüzde 6D Star Askı Uygulaması, pek çok kadın ve erkek için adeta can kurtaran görevi görmeye devam ediyor. Sağladığı konforun yanı sıra kısa sürede etkin bir şekilde uygulanması ve sosyal hayatı kesintiye uğratmaması nedeniyle her geçen gün daha popülerleşen 6D Star Askı Uygulaması, özellikle cilt alt dokularında toparlanmaya ihtiyaç duyan ve yaşlanmanın belirtilerini geride bırakmak isteyen tüm kadın ve erkekler için ideal uygulamalardan biridir.

6D Star Askı Uygulaması, bir çeşit askılama yani cilt toparlama ve germe uygulamasıdır. Uygulamadan hemen sonra etkiler görülmeye başlar ve bu etkiler ortalama 2 yıl sürer. Pek çok askılama yöntemine göre daha uzun soluklu kalıcılığı bulunan iplerin kullanıldığı 6D Star Askı Uygulamasında amaç sadece cilt altı dokuları ve cildi toparlamak, askılamak değil; aynı zamanda ciltte kollajen üretimini de tetiklemektir. Kollajen üretimi tetiklenen cilt, kendini onarmaya daha da meyilli hale gelir. Böylelikle 6D Star Askı Uygulaması ile askılanan dokular, ciltte başlayan kollajen üretimi sayesinde daha uzun soluklu olarak kalıcı hale gelir.

6D Star Askı Uygulamasının pek çok avantajı bulunmakla birlikte sadece cilt toparlama veya gençleştirme değil; yüz ovalini de ortaya çıkarma konusunda azımsanamayacak bir etkisi bulunmaktadır. İşlem sonrasında cilt sadece toparlanmakla kalmaz; yüz ovali belirginleşen ve gençliğin, güzelliğin günümüzdeki simgesi olarak kabul edilen V-line yüz şekli de kendini göstermeye başlar. Böylelikle uygulamayla elde edilmeye çalışılan genç görünüm ortaya çıkan V-line ile perçinlenmiş olur. Uygulamada bir çeşit askılama yapıldığı için işlem sonrası hastaların çok fazla yüzlerini oynatmamaları veya yüzlerinin üzerine yatmamaları gerekmektedir. Güvenilir ve konforlu bir uygulama olmakla birlikte 6D Star Askı Uygulaması sonrasında yüz bölgesinde hafif ödem, kızarıklık ve şişilik görülebilir. Bu beklenen bir durumdur. Birkaç gün içerisinde bu yan etkiler kendiliğinden geçecektir. Uygulama sonrası tüm riskler düşünülerek hastalara çoğu zaman antibiyotik reçete edilmektedir.

6D Star Askı Uygulaması
hakkında
5 soru, 5 cevap;

İşlem anestezi altında yapıldığı için hastalar uygulama boyunca herhangi bir ağrı ya da acı hissetmezler. Bu yönüyle oldukça konforlu ve güvenilir bir uygulamadır.

Yaş almaya bağlı olarak cilt altı dokularında yağ yastıkçıklarının erimesiyle cildinde gevşeme ve sarkma yaşayan, daha genç bir görünüm elde etmeyi isteyen, yüzünde toparlanma isteyen kadın ve erkekler 6D Star Askı Uygulaması için uygun birer adaydır.

6D Star Askı Uygulaması bir gençleştirme işlemidir. Doğru hasta seçimi ve doğru tedavi protokolü ile uygun hastalarda yaklaşık 10 yaş daha genç bir görünüm sağlanabilmektedir. 6D Star Askı Uygulaması yaptıran veya yaptırmak isteyen hastalar; ciltlerinde toparlanma, yüz ovalinin daha da belirginleşmesini rahatlıkla bekleyebilirler.

6D Star Askı Uygulamasında askılama işlemi özel iplerle yapılmaktadır. Bu ipler uygulamadan birkaç ay sonra kendiliğinden erimekte ve bu süreç içerisinde cilde, vücuda veya dokulara herhangi bir zarar vermemektedirler. 6D Star Askı Uygulamasında vücut ile uyumlu özel ipler kullanılmaktadır.

6D Star Askı Uygulaması uygulaması uygulanan anestetikler sayesinde ağrısız ve acısız diyebileceğimiz etkin bir uygulamadır. Konforlu olmasının yanı sıra oldukça da pratik olan uygulama, sosyal hayatı kesintiye uğratmaz. İşlemden sonra kişiler rahatlıkla sosyal hayatlarına dönebilirler. Ancak uygulamayı takriben dikkat edilmesi gereken birkaç kural bulunmaktadır. Yüzün çok sıcağa veya soğuğa maruz kalmamasına dikkat edilmeli, ilk birkaç gün yüzü koyun yatılmamalıdır.

Doğru hasta seçimi ve kişiye özel tedavi protokolü ile ortalama 10 yaş daha genç bir görünüm elde edilmesine yardımcı olan güvenilir, konforlu ve yüksek hasta memnuniyeti sağlanan 6D Star Askı Uygulaması ile zaman ilerlese dahi daha genç bir görünüme kavuşmak veya bu görünümü korumak mümkündür.

6D Star Askı Uygulaması ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için klinik iletişim numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilir; merak ettiğiniz soruları uzmanlarımıza sorarak 6D Star Askı Uygulaması uygulaması için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Unutmayın! Küçük bir dokunuşla, siz de daha genç ve dinamik bir görünüme, daha belirgin bir yüz ovaline sahip olabilirsiniz. Güvenilir ve konforlu bir uygulama olan 6D Star Askı Uygulaması ile ortalama 10 yaş daha genç görünmek için hemen bugün, kendiniz için harekete geçin.