Innea Aqua beautemaster 25 Kasım 2021

Innea Aqua

Innea Aqua

Cildimiz zaman ilerledikçe yaş almanın etkisiyle daha çok bakıma ve müdahaleye ihtiyaç duyarken güzellik sektörü bu talebi en iyi ve doğru şekilde karşılamak için kuşkusuz ki her geçen gün daha da çok ve yoğun şekilde çalışıyor. İşte bu çalışmaların ürünlerinden biri de sizlere birazdan bahsedeceğimiz Innea Aqua veya bilinen bir diğer adıyla Biolifting aşısı.

Sağladığı doğal etki sayesinde biolifting aşısı / serumu olarak da adlandırılan Innea Gençlik Aşısı, tek bir uygulamada cilde pek çok avantajı bir arada sunan etkin bir işlemdir. Sıkılaşma, nem dengesinin korunması, gergin bir görünüm gibi cildin birçok ihtiyacını ortalama 5 dakikalık bir seansla karşılayan etkin biolifting aşısı Innea Aqua, sadece pratik uygulamasıyla değil aynı zamanda içeriğinde bulunan saf hyaluronik asit ve Trehaloz sayesinde de birçok gençlik serumundan / aşısından ayrılmaktadır.

Innea Aqua uygulaması iyileşme süresi gerektirmeyen pratik ve konforlu bir uygulamadır. Öyle ki uygulama öncesinde işlem alanına herhangi bir anestetik veya topikal krem dahi sürülmemektedir. Bu pratik ve konforun sağladığı bir diğer sonuç ise Innea Aqua uygulaması sonrasında hastaların rahatlıkla sosyal hayatlarına dönmeleri ve günlük rutinlerine kaldıkları yerden devam etmeleridir.

Peki Innea Aqua Aşısını veya bir diğer adıyla Biolifting’i bu kadar benzersiz kılan nedir?


İlk ve en önemlisi tabii ki yukarıda da bahsettiğimiz gibi içeriğinde bulunan saf hyaluronik asit ve Trehaloz. Bu ikilinin bir arada bulunması Innea Aqua aşısını benzersiz kılan etmenlerden biri. Bir diğeri ise kuşkusuz ki Hyaluronik asitin 2 değişik yani daha düşük yoğunluğu olan ve yüksek yoğunluğu olan molekül ağırlığı sayesinde hem hızlı bir nemlenme, hem de fibroblastların yüzey antijenlerinden retiküler kollajen tip 3 üretiminden sorumlu CD 44 antijenlerini tetikleyerek lifting etkisi yaratma özelliklerine sahip olmasıdır.

Innea Aqua uygulamasını diğer pek çok gençlik aşısı uygulamasından ayıran bir diğer özellik ise işlemin 6 nokta tekniği ile yapılıyor olmasıdır. Bu teknik sayesinde işlem cilde daha hızlı nüfuz ediyor ve etkinliğini daha kısa sürede gösteriyor.

Innea Aqua uygulamasıyla ilgili
5 soru, 5 cevap;

Evet mümkün. Innea Aqua uygulaması her ne kadar içerik bakımından zengin bir o kadar da diğer gençlik serumlarından ayrılıyor olsa da günün sonunda Innea Aqua uygulaması, oldukça güvenilir ve konforlu bir uygulamadır.

Innea Aqua uygulaması cildinde bio liftin etkisi isteyen cildinin daha gergin, canlı ve parlak olmasını arzulayan dahası bu görünüm için botoks veya dolgu işlemlerine başvurmak istemeyen herkes için uygun bir işlemdir. Innea Aqua uygulaması, bu noktada da pek çok gençlik serumundan ayrılmaktadır. Innea Aqua uygulamasında bir alt yaş sınırı bulunmamaktadır.

Innea Aqua uygulamasında seans sayıları ve seans aralıkları hastanın ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir. Bununla birlikte genellikle 1 ay arayla 2 ya da 3 kez uygulanması yeterli olmaktadır. Akabinde de 6 ila 8 arayla da birer seans tekrarı etkinin uzatılmasında yardımcı olur.

Güvenilir olması ve 5 dakika gibi kısa bir sürede uygulanması nedeniyle pek çok bölgede güvenle kullanılabilen Innea Aqua uygulaması; yüz, eller, boyun ve dekolte bölgesinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Doğru hasta seçimi ve 6 nokta tekniği sayesinde etkin uygulamayla yüksek hasta memnuniyeti sağladığımız Innea Aqua uygulaması, güvenilir bir işlemdir. Uygulamanın bilinen herhangi ağır bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Cildindeki elastikiyet kaybından ve gevşemelerden şikayet eden, uzun iyileşme süreçleri için vakti olmayan yüksek yaşam temposuna sahip kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen Innea Aqua uygulamasıyla siz de cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı vererek cildinizin daha güzel yaş almasına katkıda bulunabilirsiniz.

Innea Aqua uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi ve randevu için klinik telefon numaralarından veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilir; merak ettiğiniz soruları uzmanlarımıza ileterek Innea Aqua uygulaması için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Genç ve dinamik bir görünüme sahip olmanın her geçen gün daha da değerli ve tercih edilebilir olduğu günümüzde siz de küçük bir dokunuşla cildinize ihtiyaç duyduğu gerginliği, parlaklığı ve canlılığı sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken hemen bugün harekete geçmek ve cildinize hak ettiği değeri göstermek!

Unutmayın! Yalnızca tek bir cildimiz var ve cildimizdeki en küçük bir deformasyon bile bizleri yıllarda ileriye götürüp olduğumuzdan çok daha yaşlı ve yorgun görünmemize neden olabilir. Sağladığı avantajlar ve etki sayesinde biolifting aşısı olarak da bilinen Innea Aqua uygulaması için hemen bugün harekete geçin.