Paris Işıltısı beautemaster 25 Kasım 2021

Paris Işıltısı

Paris Işıltısı

Yaş almanın ve akabinde yaşlanmanın getirisi deformasyonların durdurulamayışı sizi yanıltmasın. Günümüzde belki hala yaş almayı durduramıyor olabiliriz ancak dönemin medikal teknolojileri sayesinde güzel yaş almayı sağlıyor ve hastalarımızın yaşlarının en iyisi görünmelerine katkıda bulunuyoruz.

Yaş almanın olumsuz etkileri dendiğinde kuşkusuz ki birçok kişinin aklına ilk etapta cildimiz ve yaşlanmanın getirdiği, zamanla ortaya çıkmaya başlayan deformasyonlar meydana geliyor. Kuşkusuz ki bu doğru bir yaklaşım. Cildimiz, yaşlanmanın etkilerinin en çok hissedildiği ve belki de en hızlı deformasyona uğrayan organlarımızın başında gelir. 30’lu yaşların ortalarından itibaren fibroblast hücreleri eski etkinliklerini kaybeder ve cildimizde kollajen üretimi azalmaya başlar. Bu azalma da beraberinde ciltte mat, donuk bir görünümü ve elastikiyet kaybını getirir. Cildin deformasyonlara her geçen gün daha da açık hale geldiği bu dönemde cildimize ihtiyaç duyduğu bakımı, mineral ve vitamin desteğini vermezsek cildimiz olması gerekenden çok daha hızlı yaşlanmaya başlar dahası zamanla yer çekimine yenik düşerek ciltte gevşemeler ve sarkmalar meydana gelmeye başlar. Bu nedenle özellikle 30’lu yaşlardan itibaren cildin mineral, vitamin, aminoasit ve peptitlerle, hyaluronik asitlerle desteklenmesi gerekir.

Gençlik aşıları, serumları nedir? Cilde avantajları nelerdir?


Günümüzde birçok farklı gençlik serumu, iksiri, aşısı bulunmaktadır. Tabii ki bu iksir, aşı gibi kelimeler daha çok pazarlama ürünü olsa da günün sonunda bu serumlar kendi içerisinde cildin ihtiyaç duyduğu birçok bileşeni barındırırlar. Uzman bir hekim tarafından düzenli şekilde uygulandıkları takdirde de cildin ihtiyaç duyduğu bakımı cilde sağlayarak, cildin daha canlı parlak ve genç görünmesine katkıda bulunurlar. Günümüzün belki de en etkin içeriğine sahip, içerisindeki zengin bileşenler sayesinde cildin kısa sürede daha canlı ve parlak görünmesini sağlayan uygulama Paris Işıltısı’dır.

Paris ışıltısı nedir?


Paris ışıltısı, yaşlanma karşıtı uygulamalardan biridir. Günümüzdeki etkin ve yüz güldüren sonuçlar almamızı sağlayan içeriklerinden birine sahip olan Paris Işıltısı uygulaması, cildi canlandıran ve cilde ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayan bir formüle sahiptir. Hyaluronik asit de dahil olmak üzere içerisinde 59 farklı bileşeni barındıran paris ışıltısı uygulaması, güzel yaş almak isteyenler için ideal uygulamalardan biridir. Paris ışıltısının içerisinde 12 adet vitamin, protein/elastin/kolajen, 24 adet amino asit, 6 adet koenzim ile 5 adet nükleik asit, 6 adet mineral, aşırı serbest radikallere karşı savaşması için diğer bileşenler (Glutation, Polisorbat 80, Glukuronik asit, Glukuronik asit lakton, Glukozamin, Dekstroz anhidroz) bulunmaktadır.

Bir enjeksiyon işlemi olan paris ışıltısı uygulaması seanslar halinde yapılır. Seans sayılarının hastanın ihtiyaçlarına göre belirlendiği bir işlem olan paris ışıltısı uygulamasında çoğu zaman 15 gün arayla uygulanan 3 seans ve 30 gün arayla 2 seanslık uygulama yeterli olmaktadır. Bununla birlikte cildin yaşayan bir doku olduğu unutulmamalıdır. Dolayısıyla uygulamada seans sayıları belirsiz olsa da işlemin yıllık olarak tekrarlanması zaman geçse dahi cildinizin parlaklığını ve canlılığını korumanıza yardımcı olacaktır.

Paris Işıltısı Uygulaması hakkında
5 soru, 5 cevap;

Paris ışıltısı, bir anti-aging uygulamasıdır. Dolayısıyla ciltte kollajen üretim miktarının azalmaya başladığı 30’lu yaşların ortalarında bulunan ve cildinin mat, donuk görünmesini istemeyen, güzel yaş almak isteyen her kadın ve erkek için ideal uygulamalardan biridir.

Seanslar halinde yapılan Paris Işıltısı uygulamasında seans sayıları hastanın cildinin durumuna göre belirlenmektedir. Bununla birlikte yılda 2 kez belirli aralıklarla yapılması hem kişinin olduğundan daha genç görünmesine katkı sağlayacak hem de elde edilen yeni daha genç görünümün korunmasında etkili olacaktır.

İşlem klinik ortamda gerçekleşir. Uygulama için özel ince uçlu iğneler kullanılır. Paris ışıltısı uygulaması bir enjeksiyon işlemidir. Dolayısıyla uygulama öncesi ilk etapta işlem alanı sterilize edilerek olası kir ve makyaj artıklarından arındırılır. Ardından uygulama alanına anestetik krem sürülür ve işlem süresince hastaların maksimum konforda işlemi tamamlamaları sağlanır. Neredeyse ağrısız ve acısız bir işlem olan Paris ışıltısı, anestetik kremler etkilerini göstermeye başladığı anda enjeksiyonlar halinde cilde uygulanır.

Paris ışıltısı uygulaması, pek çok anti aging uygulamasına göre çok daha zengin içeriğe sahiptir. İçerisinde bulunan 59 farklı bileşen ve hyaluronik asit cildin ihtiyaç duyduğu mineralleri, vitaminleri ve aminoasitleri sağlamakla kalmaz aynı zamanda cildin daha gergin bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur.

Yaş alma dendiğinde pek çok kişinin aklına ilk etapta yüz bölgesi gelse de yaş almanın getirisi deformasyonların tüm cildimizde meydana geldiğini unutmamak gerekir. Etkin anti aging uygulaması Paris Işıltısı; yüz, el, kol ve boyun bölgelerine güvenle uygulanabilmekte ve işlem akabinde yüksek hasta memnuniyeti sağlanabilmektedir.

Paris Işıltısı uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi ve randevu için hemen, bugün iletişime geçin.