Fransız Askısı beautemaster 25 Kasım 2021

Fransız Askı

Fransız Askı

Söz konusu yaş almanın etkilerini geride bırakmak olduğunda her geçen gün daha konforlu ve etkin uygulamalarla karşılaşıyor, günlük hayatımıza ara vermeden veya en az ara verecek şekilde  tedavi protokollerine dahil oluyoruz. Özellikle cildin elastikiyetini yitirmeye başlamasından sonra deformasyonlara açık hale gelmesi nedeniyle pek çok cilt uygulaması, hastalara en iyisini sunmak için adeta her geçen gün kendini yeniliyor. Biz uzmanlar ise bu yeni veya yenilenen uygulamaları hastalarımıza sunarak onların ulaşmak istedikleri daha genç görünüme kavuşmalarına katkı sağlıyoruz.

Cilt yaşayan bir doku müsebbibi ile zaman ilerledikçe zamanın getirisi deformasyonlara daha fazla maruz kalmakta, yaşlılığın getirdiği başta elastikiyet kaybı olmak üzere gevşemeler ve sarkmalara daha fazla açık hale gelmektedir. Zamanında müdahale edilmediğinde yer çekimine yeni düşen cilt gün geçtikçe gevşer ve akabinde de sarkmaya başlar. Bu gevşeme ve sarkmalar, sadece yüz bölgesinde değil boyun bölgesinde de sıklıkla karşılaştığımız bir durumdur.

Daha genç bir görünüm dendiğinde akla ilk etapta dolgu ve botoks uygulamaları gelse de zamanında yapılmayan müdaheleler nedeniyle bir müddet sonra dolgu ve botoks uygulamaları daha genç bir görünüm elde etmek için yetersiz kalmaktadır. Özellikle cildin sarkmaya başladığı durumlarda dolgu ve botoks uygulamalarından yeterli verim alınamamaktadır.

Fransız askı uygulaması nedir, hangi durumlarda Fransız askı uygulamasına başvurulur?


Fransız askı uygulaması, klinik ortamda yapılan güvenilir ve konforlu bir uygulamadır. Fransız askı uygulamasında amaç; gevşeyip sarkmaya meyil etmiş cildi özel ipler yardımıyla toparlayıp sarkan dokuları kaldırarak daha genç bir görünüm elde etmektir. Fransız askı uygulaması ameliyatsız bir uygulama olmakla birlikte oldukça konforlu ve pratik bir uygulamadır. Yüz bölgesi için ortalama 30 dakikada tamamlanan işleme eğer boyun bölgesi de dahil edilirse uygulama süresi 45 dakikaya çıkabilmektedir. Biz uzmanların “bir öğle arası vakit” dediğimiz sürede tamamladığımız Fransız askı uygulamasıyla pek çok kadın ve erkek günümüzde daha genç bir görünüm elde

Fransız Askı Uygulaması
hakkında
5 soru, 5 cevap;

Fransız askı uygulaması klinik ortamda uzman bir doktor tarafından yapılan gevşeyip sarkmaya meyil etmiş yüz ve boyun dokularını kaldırıp toparlamaya yarayan ameliyatsız bir estetik işlemdir. Fransız askı uygulamasında amaç; kişiye kısa sürede, maksimum derecede daha genç bir görünüm sunmaktır. Ancak burada uzmanlık oldukça önemlidir çünkü askılama işleminin fazla veya yanlış şekilde yapılması kişinin ifadesinde, yüz hatlarında yapay bir görünüme neden olabilir.  Uygulamada özel ipler kullanılır. Bu ipler insan vücuduyla uyumlu oldukları için cilt altı dokulara herhangi bir zarar vermezler. İpler kulak üzerinden cilt altına yerleştirilir. Böylelikle uygulama sonrası olası izlerin önüne geçilir. Yerleşimin akabinde ipler gerilir ve uygulamayı yaptıran kişinin yüzünde simetri ve lifting etkisi sağlanır.

Cilt gevşemelerinden ve sarkmalarında şikayet eden ancak herhangi bir germe ameliyatı olmak istemeyen, ameliyat olmaktan imtina eden tüm kadın ve erkekler Fransız Askı uygulaması için ideal bir adaydır.

Fransız askı uygulaması oldukça pratik ve konforlu bir işlem olmakla birlikte yüksek hasta memnuniyeti sağladığımız bir uygulamadır. Bu işlemde, hastaların yüz hatlarında toparlama sağlanır. Eğer işlem sadece yüz bölgesi içinse çoğu zaman 30 dakikalık bir uygulama yeterli olmakla birlikte eğer boyun bölgesinin de dahil edildiği bir tedavi protokolü söz konusuysa o zaman işlem süresi 45 dakikaya kadar çıkabilmektedir. Konforlu bir uygulama olmakla birlikte işlemden sonra kişiler kendini bir miktar yorgun hissedebilir bu nedenle dinlenmeleri büyük önem taşır. Ancak kendini yormamak kaydıyla uygulama sonrası hemen sosyal hayata dönülebilmektedir.

Etkin bir ameliyatsız gençleşme uygulaması olan Fransız Askı uygulaması, neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz bir uygulamadır. İşlem öncesi yapılan lokal anestezi sayesinde tüm süreç boyunca hastalar herhangi bir ağrı veya acı hissetmezler. Uygulama süreci oldukça konforlu ve rahat geçmektedir.

Daha genç bir görünüm için  konforlu bir o kadar da pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkan Fransız Askı uygulamasının kalıcılığı 5 ila 7 yıl arasında değişiklik göstermektedir. Kişinin yaşam tarzı ve alışkanlıkları bu süre üzerinde etkilidir. Bununla birlikte süre sonunda uygulamada kullanılan ipler doğal olarak vücuttan atılır. Dolayısıyla vücutla uyumlu bi ipler uygulamanın hiçbir aşamasında vücuttaki diğer dokulara zarar vermezler.

Daha genç ve dinamik bir görünümün ameliyatsız çözümü Fransız Askı uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi ve randevu içi klinik iletişim numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilir; merak ettiğiniz soruları uzmanlarımıza ileterek Fransız Askı uygulaması için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Fransız askısı uygulamasıyla siz de bir öğle arası vakitte daha genç bir görünüm için harekete geçebilirsiniz.